Doprava a platba

U Vaší objednávky si můžete zvolit následující možnosti dopravy:

1. Osobní odběr - zdarma

Vyzvednutí v našem skladě ve Vlčnově - Vlčnov 1316, Farma II. - Západ.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 2. GEIS

Zasíláme balíkové zásilky - menší kartony, lepící pásky, vázací pásky a ostatní zboží, které nepřekračuje povolené rozměry a hmotnost. Cena za 1 ks balíku je jednotná: –  normální balík,  balík na soukromou adresu.

GEIS normální balík - 109 Kč (90,08 Kč bez DPH)
Doručení „z domu do domu“ (za první uzamykatelné dveře příjemce). Opakované doručení v případě nezastižení příjemce. V případě nezastižení příjemce proběhne doručení znovu následující pracovní den. Možnost nepřetržitého sledování zásilky v reálném čase. Avizace každé zásilky příjemci e-mailem.

GEIS soukromá adresa - 121 Kč (100 Kč bez DPH)
Pro soukromé adresy, kde je potřeba se předem domluvit na konkrétním čase doručení zásilky soukromé osobě. Součástí přepravy je e-mail, SMS a telefonické avízo příjemci. 

U kartonových krabic jsou uvedeny minimální násobky, které je možné objednat. Tento násobek je současně počet, který jsme schopni z důvodu rozměrového omezení zásilky poslat v jednom balíku. Například pokud je povolený násobek u kartonové krabice 25 kusů, tak při objednávce 100 kusů (4 x 25 kusů) bude dopravné 400 Kč (4 x balík - 100 Kč - v případě balíků na soukromou adresu). Zásilka Vám bude doručena následující pracovní den po odeslání. V den odeslání Vám pošleme informace o odeslání na mail uvedený v objednávce s číslem balíku.

Prostřednictvím webových stránek společnosti GEIS můžete po obdržení čísla zásilky sledovat pravděpodobný čas doručení balíku.

Balíková přeprava je bohužel omezena jak váhově (maximální váha balíku 50kg), tak i rozměrově (nejdelší strana 200 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky maximálně 300 cm). Z tohoto důvodu nemůžeme veškeré nabízené zboží odeslat společností Geis za uvedenou cenu za balík 100 Kč bez DPH.

Dopravu za nadrozměrné balíky řešíme s každým zákazníkem individuálně (viz následující bod č.3).

 3. Nadrozměrné zásilky

Pokud Vaše objednávka obsahuje zboží, které z důvodu překročení objemového, případně váhového limitu nelze poslat jako balík přepravní službou GEIS, budete na to při výběru dopravy upozorněni. Co nejdříve po přijetí objednávky se s Vámi spojíme a navrhneme Vám možnosti doručení této objednávky (našimi vlastními dodávkami, případně dopravcem Top Trans).

Jedná se především o větší kartony, které přesahují rozměrové omezení balíku GEIS. Dále není možné poslat jako balík GEIS nekteré role pěnového polyetylenu a vlnité lepenky, pytel fixačních tělísek a další zboží z naší nabídky, které prekračuje povolené rozměry nebo hmotnost balíkové přepravy.

Naše vlastní doprava

Jelikož máme k dispozici vlastní dodávky, snažíme se veškeré zboží, které se nedá poslat přepravní společností GEIS, řesit vlastní dopravou. Snažíme se vycházet zákazníkům vstříct a ceny za dopravu držet na poloviční výši, kterou by zákazník zaplatil za paletovou přepravu u dopravních společností. Co nejdříve po obdržení objednávky se s Vámi spojíme a nabídneme cenu a temín doručení objednávky.

TOPTRANS

Pokud nebude možnost poslat zboží jako balík společností Geis ani doručit naší vlastní dopravou, odešleme - až po odsouhlasení ceny za dopravu - zboží přepravní službou Top Trans. Zboží Vám bude doručeno do 24 hodin od expedice.

 

Platba

Zboží objednané v našem e-shopu lze zaplatit několika způsoby:

1. V hotovosti - ZDARMA na na našem skladě ve Vlčnově  - Vlčnov 1316, Farma II. - Západ. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

2. Dobírkou - zboží zaplatíte kurýrovi po převzetí zboží - poplatek 30 Kč včetně DPH (24,80 bez DPH)

3. Platba předem - po obdržení objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Zboží Vám bude zasláno nejpozději následující den po připsání částky na náš účet. 

 

Zboží zasíláme také na Slovensko.