Doprava

Zboží objednané v našem e-shopu lze dodat několika způsoby:

1. Osobní odběr - zdarma

Vyzvednutí v našem skladě ve Vlčnově (adresa viz Kontakty - sídlo společnosti).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

2. GEIS

Zasíláme balíkové zásilky - menší kartony, lepící pásky, vázací pásky a ostatní zboží, které nepřekračuje povolené rozměry a hmotnost. Cena za 1 ks balíku je jednotná – 100 Kč bez DPH.

U kartonových krabic jsou uvedeny minimální násobky, které je možné objednat. Tento násobek je současně počet, který jsme schopni z důvodu rozměrového omezení zásilky poslat v jednom balíků (za cenu 100 Kč bez DPH). Například pokud je povolený násobek u kartonové krabice 25 kusů, tak při objednávce 100 kusů (4 x 25 kusů) bude dopravné 400 Kč (4 x balík - 100 Kč). Zásilka Vám bude doručena následující pracovní den po odeslání. V den odeslání Vám pošleme informace o odeslání na mail uvedený v objednávce s číslem balíku.

Prostřednictvím webových stránek společnosti GEIS můžete po obdržení čísla zásilky sledovat pravděpodobný čas doručení balíku.

Balíková přeprava je bohužel omezena jak váhově (maximální váha balíku 50kg), tak i rozměrově (nejdelší strana 200 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky maximálně 300 cm). Z tohoto důvodu nemůžeme veškeré nabízené zboží odeslat společností Geis za uvedenou cenu za balík 100 Kč bez DPH.

Dopravu za nadrozměrné balíky řešíme s každým zákazníkem individuálně (viz následující bod č.3).

 

3. Nadrozměrné zásilky

Pokud Vaše objednávka obsahuje zboží, které z důvodu překročení objemového, případně váhového limitu nelze poslat jako balík přepravní službou GEIS, budete na to při výběru dopravy upozorněni. Co nejdříve po přijetí objednávky se s Vámi spojíme a navrhneme Vám možnosti doručení této objednávky (našimi vlastními dodávkami, dopravcem Top Trans).

Jedná se především o větší kartony, které přesahují rozměrové omezení balíku GEIS. Dále není možné poslat jako balík GEIS role pěnového polyetylenu, role vlnité lepenky, pytel fixačních tělísek a další zboží z naší nabídky, které prekračuje povolené rozměry nebo hmotnost balíkové přepravy.

Naše vlastní doprava

Jelikož máme k dispozici vlastní dodávky, snažíme se veškeré zboží, které se nedá poslat přepravní společností GEIS, řesit vlastní dopravou. Snažíme se vycházet zákazníkům vstříct a ceny za dopravu držet na poloviční výši, kterou by zákazník zaplatil za paletovou přepravu u dopravních společností. Jakmile bude zboží z objednávky nachystáno, spojíme se s Vámi a domluvíme se na temínu doručení a přesné výši dopravy.

TOPTRANS

Pokud nebude možnost poslat zboží jako balík společností Geis ani doručit naší vlastní dopravou, odešleme - až po odsouhlasení ceny za dopravu - zboží přepravní službou Top Trans. Zboží Vám bude doručeno do 24 hodin od expedice