Vyřešíme Váš obalový materiál! - E-shop Rosma Obaly

Doprava a platba

U Vaší objednávky si můžete zvolit následující možnosti dopravy:

1. Osobní odběr - zdarma

Vyzvednutí v našem skladě ve Vlčnově (adresa viz Kontakty - sídlo společnosti). Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

2 . Dodání na výdejní místo

Dodání na výdejní místo DPD Pickup - doručení na téměř 1250 výdejních míst po celé ČR. Cena je 98 Kč včetně DPH (80,99 Kč bez DPH).

3. Dodání zásilkovou službou (PPL, DPD)

Zasíláme balíkové zásilky - menší kartony, lepící pásky, vázací pásky a ostatní zboží, které nepřekračuje povolené rozměry a hmotnost. 

PPL Classic (doručení do firmy)

Doručení do druhého pracovního dne od expedice. Informace o doručení pouze e-mailem den předem. Až 3 pokusy o doručení. Cena je 120 Kč včetně DPH (99,17 Kč bez DPH).

PPL Private (doručení na soukromou adresu)

O termínu doručení budete informováni SMSkou či e-mailem - v den doručení obdržíte upřesnění hodinového intervalu, během kterého k Vám kurýr přijede. Každý balíček se pokusí doručit 3x. Cena je 130 Kč včetně DPH (107,44 Kč bez DPH).

DPD Classic (doručení do firmy)

Doručení do druhého pracovního dne od expedice. Informace o doručení pouze e-mailem den předem. Až 3 pokusy o doručení. Cena je 130 Kč včetně DPH (107,44 Kč bez DPH). 

DPD Private (doručení na soukromou adresu)

O termínu doručení budete informováni SMSkou či e-mailem - v den doručení obdržíte upřesnění hodinového intervalu, během kterého k Vám kurýr přijede. Každý balíček se pokusí doručit 3x. Cena je 145 Kč včetně DPH (119,83 Kč bez DPH).

U kartonových krabic jsou uvedeny minimální násobky, které je možné objednat. Tento násobek je současně počet, který jsme schopni z důvodu rozměrového omezení zásilky poslat v jednom balíku. Například pokud je povolený násobek u kartonové krabice 25 kusů, tak při objednávce 100 kusů (4 x 25 kusů) bude dopravné 400 Kč (4 x balík - 100 Kč - v případě balíků na soukromou adresu). Zásilka Vám bude doručena následující pracovní den po odeslání. V den odeslání Vám pošleme informace o odeslání na mail uvedený v objednávce s číslem balíku.

Balíková přeprava je bohužel omezena jak váhově (maximální váha balíku 31,5kg), tak i rozměrově (nejdelší strana 200 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky maximálně 300 cm). Z tohoto důvodu nemůžeme veškeré nabízené zboží odeslat přepravní společností jako klasocký balík.

Dopravu za nadrozměrné balíky řešíme s každým zákazníkem individuálně (viz následující bod č.3).

3. Nadrozměrné zásilky

Pokud Vaše objednávka obsahuje zboží, které z důvodu překročení objemového, případně váhového limitu nelze poslat jako balík přepravní službou, budete na to při výběru dopravy upozorněni. Co nejdříve po přijetí objednávky se s Vámi spojíme a navrhneme Vám možnosti doručení této objednávky (našimi vlastními dodávkami, dopravcem Top Trans).

Jedná se především o větší kartony, které přesahují rozměrové omezení balíku. Dále není možné poslat jako balík role pěnového polyetylenu, role vlnité lepenky, pytel fixačních tělísek a další zboží z naší nabídky, které prekračuje povolené rozměry nebo hmotnost balíkové přepravy.

Naše vlastní doprava

Jelikož máme k dispozici vlastní dodávky, snažíme se veškeré zboží, které se nedá poslat přepravní společností, řesit vlastní dopravou. Snažíme se vycházet zákazníkům vstříct a ceny za dopravu držet na poloviční výši, kterou by zákazník zaplatil za paletovou přepravu u dopravních společností. Jakmile bude zboží z objednávky nachystáno, spojíme se s Vámi a domluvíme se na temínu doručení a přesné výši dopravy.

TOPTRANS

Pokud nebude možnost poslat zboží jako balík ani doručit naší vlastní dopravou, odešleme - až po odsouhlasení ceny za dopravu - zboží přepravní službou Top Trans. Zboží Vám bude doručeno do 24 hodin od expedice.

 
Platba

Zboží objednané v našem e-shopu lze zaplatit několika způsoby:

1. V hotovosti - na na našem skladě ve Vlčnově -  poplatek 0,- Kč. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

2. Dobírkou - zboží zaplatíte kurýrovi po převzetí zboží - poplatek 40 Kč bez DPH

3. Platba předem - po obdržení objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu. Zboží Vám bude zasláno nejpozději následující den po připsání částky na náš účet. 

 

Zboží zasíláme také na Slovensko.