Bočnice na nůžkový stan - délka 2,5m - E-shop Rosma Obaly

Bočnice na nůžkový stan - délka 2,5m

Bočnice na nůžkový stan - délka 2,5m
Bočnice na nůžkový stan - délka 2,5m Bočnice na nůžkový stan - délka 2,5m

813.00
671.90 Kč bez DPH
Na větší počet kusů Vám rádi zpracujeme individuální cenovou nabídku
Zapnout funkci Hlídací pes
Hlídací pes
×

Popis

Bočnice na nůžkový stan jsou praktickým příslušenstvím, které slouží k poskytnutí ochrany a soukromí uvnitř stanu. Tyto bočnice jsou navrženy tak, aby se připevňovaly ke stěnám nůžkového stanu a vytvářely tak uzavřený prostor.

Popis produktu:

- Rozměr: 2,5 metru

- Materiál: 300D x 300D Polyester Oxford s PVC povrstvením 360g/m2. Jedná se o lehký materiál, který je nepromokavý a velmi odolný. Tento materiál poskytuje ochranu před větrem, deštěm a zajišťuje soukromí uvnitř stanu.

- Konstrukce: Jsou navrženy tak, aby dokonale zapadaly na boční strany nůžkového stanu. Jsou vybaveny zipy s jezdcem a suchými zipy, které umožňují snadné připevnění a odnímatelnost.

- Snadná montáž a demontáž: Jsou navrženy tak, aby byly snadno a rychle připevnitelné a odnímatelné z nůžkového stolu. To umožňuje jednoduchou manipulaci s bočnicemi při nastavování nebo skládání stanu.

Bočnice na nůžkový stan přidávají funkčnost a komfort k nůžkovému stanu tím, že poskytují ochranu před povětrnostními vlivy, soukromí a vytvářejí příjemné prostředí uvnitř stanu. Jsou skvělým doplňkem pro kempování, dovolenou v přírodě nebo jakoukoli venkovní aktivitu, kde je potřeba ochrana a soukromí.

Související zboží

Nůžková ocelová konstrukce 2,5x2,5m, HEX40mm, stěna 0,9mm

Ocelová nůžková konstrukce pro stan velikosti 2,5x2,5m.

3 794.00 Kč 3 135.54,- bez DPH

Střecha na nůžkový stan 2,5x2,5m

Střecha na nůžkový stan v různých barevných variantách.

1 837.00 Kč 1 518.18,- bez DPH