Vyřešíme Váš obalový materiál! - E-shop Rosma Obaly

Krabice na pizzu s vlastním originálním potiskem

Máte jasnou představu, jak by Vaše krabice měly vypadat? Nebo se chcete odlišit od konkurence svým vlastním designem, který zaujme? Přesně pro Vás nabízíme možnost potisku krabice na pizzu originálním potiskem dle vašich přání.

Vybrat si můžete hned z několika rozměrů krabic, které najdete na našem e-shopu v kategorii krabice na pizzu. Design tiskneme na standardní bílé krabice na pizzu o rozměru dle vaší volby.

Minimální počet kusů pro vlastní potisk je od 500 ks. Krabice jsou dodávány na paletě po balících kvůli úspoře nákladů jak výrobních, tak i dopravních. V případě menšího množství po balících v krabicích. Počet kusů v balíku najdete v popiscích jednotlivých produktů.

Tyto krabice již několik let dodáváme do známých a kvalitních pizzerií a restaurací jako například Pizzerie Ámos v Uherském Brodě. Níže můžete vidět příklad, jak může takový vlastní potisk vypadat.

Dál už je to jen na Vás, jaký design si zvolíte…

 

Pokud máte zájem o krabice na pizzu s vlastním potiskem, tak nás prosím kontaktujte: Petr Nevařil, tel: +420 775 117 177, email: nevaril@rosma.cz.

Nezávazná poptávka Krabic na pizzu s vlastním designem