Stínící síť na plot 2,0x50m, stínivost 90 %, ŠEDÁ - E-shop Rosma Obaly

Stínící síť na plot 2,0x50m, stínivost 90 %, ŠEDÁ

Stínící síť na plot 2,0x50m, stínivost 90 %, ŠEDÁ

Dostupnost: skladem

4 879.00
4 032.23 Kč bez DPH
Slevové pásmo Od počtu ks Cena za ks
základ 1 4,879.00,- (4,032.23 bez DPH)
5% 2 4,635.05,- (3,830.62 bez DPH)
Na větší počet kusů Vám rádi zpracujeme individuální cenovou nabídku
Zapnout funkci Hlídací pes
Hlídací pes
×

Popis

Materiál: síťovina - úplet z HDPE plochých vláken
Plošná hmotnost: 180 gr/m2
Stínivost: 90 procent
Povrchová úprava: zesílené podélné okraje
Barva: šedá
Typ: s úchyty při horním a dolním okraji

Ochranné sítě jsou tvořeny přízí plochých tmavě zelených vláken na osnově a dvojitých černých vláken v útku. K hlavním přednostem nabízených stínících sítí patří vysoká pevnostbarevná stálost a odolnost vůči slunečnímu UV záření.

Horní a spodní okraje stínící tkaniny jsou každých 5cm opatřeny otvory pro ukotvení. Tkaninu lze příčně dělit střihem i řezem. Odolávají i extrémním teplotám (od -40 do +80 °C). Nepřetržitě vystavené venkovním podmínkách vydrží ochranné sítě 7 i více let!

Díky vysoké neprůhlednosti tkaniny se nejčastěji používá jako stínící plotové clony k ochraně soukromí. Síťovina se však hodí také k zastínění plotů kolem hřišťsportovišť a dalších oplocených prostor. Stínící tkaninu je možné aplikovat na drátěné, dřevěné i další plotové systémy, včetně provizorních oplocení pozemků a staveb.

Ochranu před slunečními paprsky i před deštěm poskytne síťovina PloteS coby zastřešení pergolaltánů a otevřených zahradních přístřešků. Stínící sítě používají domácí pěstitelé i velkopěstitelé k přistínění zahrad a skleníků.

Pro upevnění stínících sítí doporučujeme použít plastové pásky po celém obvodovém lemu i středem sítě v intervalu minimálně po 25cm. Větší hustotou kotvicích bodů rozložíte sílu, která působí při větrných poryvech na jednotlivé úpony a snížíte riziko vytržení.

Uvedený obrázek má pouze informativní charakter.